Daniël de Blois

Daniël werkt bij Bureau Beckers als ambulant en studiebegeleider.

Werkdagen: maandag—woensdag.

E: d.de.blois@bureau-beckers.nl

T: 06 30 61 35 44 (SMS en WhatsApp)

Eline Kamphuis

Eline werkt bij Bureau Beckers als ambulant begeleider.

Werkdagen: maandag—donderdag.

E: e.kamphuis@bureau-beckers.nl

T: ‭06 20 57 21 62 (SMS en WhatsApp)

Harriët Boogers

Harriët Boogers werkt bij Bureau Beckers als (ouder-)begeleider gespecialiseerd in complexe casussen. en bestuurslid.

Werkdagen: maandag, dinsdag, en vrijdag.

E: h.boogers@bureau-beckers.nl

T: 06 28 39 33 20 (SMS en WhatsApp)

Harriët

drs. Jolanda de Wijs

Jolanda werkt bij Bureau Beckers als ambulant en ouderbegeleider gespecialiseerd in complexe casussen. Hiernaast is Jolanda personeelsmanager en bestuurslid. Jolanda werkt voornamelijk in Arnhem en omgeving.

Werkdagen: maandag—vrijdag.

E: j.de.wijs@bureau-beckers.nl

T: 06 20 57 22 84 (SMS en WhatsApp)

Jolanda

Milet Stufkens

Monique werkt bij Bureau Beckers als ambulant en ouderbegeleider.

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, en vrijdag.

E: m.stufkens@bureau-beckers.nl

T: ‭06 24 37 22 77 (SMS en WhatsApp)

Monique Bockting

Monique werkt bij Bureau Beckers als ambulant begeleider.

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.

E: m.bockting@bureau-beckers.nl

T: ‭06 10 20 01 98‬ (SMS en WhatsApp)

Monique

drs. Wijnand Rekers

Wijnand Rekers werkt bij Bureau Beckers als bestuurslid en manager kwaliteit en innovatie.

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, en vrijdag.

E: w.rekers@bureau-beckers.nl

T: 06 20 57 30 04 (SMS en WhatsApp)

Wijnand

Ine Lamers

Ine werkt als freelance begeleider voor Bureau Beckers.

E: info@structuurpraktijk.nl

T: 06 23 52 63 23

Nathalie van de Laar

Nathalie werkt als freelance begeleider voor Bureau Beckers.

E: nathalie@kindplus.nl

T: 06 45 74 22 27

De vestiging van Bureau Beckers in Nijmegen.

Sint Annastraat 376
6525 ZK Nijmegen

T: (024) 3572707
E: info@bureau-beckers.nl

Rekeningnr: NL73 RABO 0103 7619 69
KvK nummer: 59903643